Activejet Activejet ATH-F530N Toner (zamiennik HP 205A CF530A; Supreme; 1100 stron; czarny)
Symbol: ATH-F530N
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-F530N
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 205A CF530A |
| Zastępuje | HP 205A CF530A |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1100 stron |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M154a, M154nw, M180n, M180nw, M180fw, MFP M180n, MFP M180nw, MFP M180fw, M181n, MFP M181fw. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.