Activejet Activejet ATH-F410NX Toner (zamiennik HP 410X CF410X; Canon CRG 046H B 1254C002; Supreme; 6500 stron; czarny)
Symbol: ATH-F410NX
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-F410NX
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 410X CF410X / Canon CRG 046H B 1254C002 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6500 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP 410X CF410X / Canon CRG 046H B 1254C002 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet: M377dw, M452dn, M477. Canon: LBP650, MF730. Canon i-SENSYS: LBP653Cdw, LBP654Cx, MF732Cdw, MF734Cdw, MF735Cx. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.