Activejet Activejet ATH-96N Toner (zamiennik HP 96A C4096A, Canon EP-32; Supreme; 5700 stron; czarny)
Symbol: ATH-96N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-96N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5700 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP, Canon |
| Kod OEM | HP C4096A. Canon EP-32 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 2100, 2100m, 2100se, 2100tn, 2100xi, 2200, 2200d, 2200dn, 2200dse, 2200dt, 2200dtn. Canon: LBP470, LBP1000, LBP1310. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 265mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.