Activejet Activejet ATH-90N Toner (zamiennik HP 90A CE390A; Supreme; 10000 stron; czarny)
Symbol: ATH-90N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 167.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-90N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 167.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | HP 90A CE390A |
| Zastępuje | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise 600: M601dn, M601n, M602dn, M602n, M602x, M603dn, M603n, M603xh, M4555, M4555f, M4555fskm, M4555h. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 370mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.