Activejet Activejet ATH-9024N Toner (zamiennik HP W9024MC; Supreme; 11500 stron; czarny)
Symbol: ATH-9024N
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-9024N
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP W9024MC |
| Zastępuje | HP W9024MC |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet Managed: E40040dn, MFP E42540f. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 195mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.