Activejet Activejet ATH-87N Toner (zamiennik HP 87A CF287A; Supreme; 9000 stron; czarny)
Symbol: ATH-87N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 145.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-87N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 145.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 87A CF287A |
| Zastępuje | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: M501n, M501dn. HP LaserJet Enterprise: M506dn, M506x, M527c, M527dn, M527F. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 190mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.