Activejet Activejet ATH-85N Toner (zamiennik HP 85A CE285A, Canon CRG-725; Supreme; 1600 stron; czarny)
Symbol: ATH-85N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-85N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | HP 85A CE285A, Canon CRG-725 |
| Zastępuje | HP, Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: P1102, P1102w, M1132, M1212nf, M1217nfw. Canon i-SENSYS: MF3010, LBP6000. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.