Activejet Activejet ATH-80N Toner (zamiennik HP 80A CF280A; Supreme; 3500 stron; czarny)
Symbol: ATH-80N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 74.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-80N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 74.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | HP 80A CF280A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Zastępuje | HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro 400: M401a, M401d, M401dn, M401dw, M425dn, M425dw. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 310mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.