Activejet Activejet ATH-6000AN Toner (zamiennik HP 124A Q6000A, Canon CRG-707B; Premium; 2500 stron; czarny)
Symbol: ATH-6000AN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-6000AN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 124A Q6000A, Canon CRG-707B |
| Zastępuje | HP, Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet: 1600, 2600, 2600n, 2605, 2605dn, 2605dtn. Canon i-SENSYS: LBP5000, LBP5100. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 332mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 212mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.