Activejet Activejet ATH-55N Toner (zamiennik HP 55A CE255A, Canon CRG-724; Supreme; 6000 stron; czarny)
Symbol: ATH-55N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-55N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | HP 55A CE255A / Canon CRG-724 |
| Kod OEM | HP 55A CE255A, Canon CRG-724 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise: P3015, P3015d, P3015dn, P3015x. HP LaserJet Enterprise 500: M525dn, M525f. HP LaserJet Pro: M521dn, M521dw. Canon i-SENSYS: LBP6750dn, LBP6780x. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.