Activejet Activejet ATH-415CN Toner (zamiennik HP 415A W2031A; Supreme; 2100 stron; niebieski) z chipem
Symbol: ATH-415CN CHIP
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-415CN CHIP
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | HP 415A W2031A |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2100 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M454dn, M454dw. HP Color LaserJet Pro MFP: M479dw, M479fdn, M479fdw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Funkcje techniczne | Toner with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 104mm |
| Wysokość | 115mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.