Activejet Activejet ATH-415BN Toner (zamiennik HP 415A W2030A; Supreme; 2400 stron; czarny) z chipem
Symbol: ATH-415BN CHIP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-415BN CHIP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | HP 415A W2030A |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2400 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M454dn, M454dw. HP Color LaserJet Pro MFP: M479dw, M479fdn, M479fdw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Funkcje techniczne | Toner with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 330mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.