Activejet Activejet ATH-412N Toner (zamiennik HP 305A CE412A; Supreme; 2600 stron; żółty)
Symbol: ATH-412N
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-412N
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2600 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Zastępuje | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | HP 305A CE412A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro 300: M351a, M375nw. Color LaserJet Pro 400: M451dn, M451nw, M451dw, M475dn, M475dw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.