Activejet Activejet ATH-403N Toner (zamiennik HP 507A CE403A; Supreme; 6000 stron; czerwony)
Symbol: ATH-403N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-403N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 507A CE403A |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Zastępuje | HP 507A |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise 500: M551n, M551dn, M551xh, M575c, M575dn, M575f. HP LaserJet Pro 500: M570dn, M570dw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 131mm |
| Wysokość | 239mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.