Activejet Activejet ATH-38N Toner (zamiennik HP 38A Q1338A; Supreme; 12000 stron; czarny)
Symbol: ATH-38N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-38N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP 38 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 38A Q1338A |
| Dodatkowe informacje | Posiada wałek optyczny OPC |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 4200, 4200 DTN, 4200 DTNS, 4200 DTNSL, 4200N, 4200 TN. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 160mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.