Activejet Activejet ATH-360NX Toner (zamiennik HP 508X HP508X CF360X; Supreme; 12500 stron; czarny)
Symbol: ATH-360NX
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-360NX
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | HP 508X CF360X |
| Zastępuje | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise: M553n, 553X, 553dn, M552dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 110mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.