Activejet Activejet ATH-350AN Toner (zamiennik HP 205A CF350A; Supreme; 1300 stron; czarny)
Symbol: ATH-350AN
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-350AN
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | HP |
| Kod OEM | HP 130A CF350A |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1300 stron |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M176n, M177fw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 125mm |
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.