Activejet Activejet ATH-340N Toner (zamiennik HP 651A CE340A; Supreme; 13500 stron; czarny)
Symbol: ATH-340N
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-340N
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 651A CE340A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP 651A |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 13500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise MFP: M775dn, M775f, M775z, M775z+. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia | New |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 465mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.