Activejet Activejet ATH-311AN Toner (zamiennik Canon, HP 126A CRG-729C, CE311A; Premium; 1000 stron; niebieski)
Symbol: ATH-311AN
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-311AN
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 126A CE311A, Canon CRG-729C |
| Zastępuje | HP, Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: CP1025, CP1025nw, 100 M175a, 100 M175nw, M275. Canon i-SENSYS: LBP7010C, LBP7018C. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 300mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.