Activejet Activejet ATH-261N Toner (zamiennik HP 648A CE261A; Supreme; 11000 stron; niebieski)
Symbol: ATH-261N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-261N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | HP 648A CE261A |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise: CP4025n, CP4025dn, CP4525n, CP4525dn, CP4525xh. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.