Activejet Activejet ATH-253N Toner (zamiennik HP 504A CE253A, Canon CRG-723M; Supreme; 7000 stron; czerwony)
Symbol: ATH-253N
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-253N
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | HP, Canon |
| Kod OEM | HP 504A CE253A, Canon CRG-723M |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet: CP3525, CP3525dn, CP3525n, CP3525x, CM3530, CM3530fs. Canon: LPB7700, LBP7750Cdn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.