Activejet Activejet ATH-212N Toner (zamiennik HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y; Supreme; 1800 stron; żółty)
Symbol: ATH-212N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-212N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | HP 131A / Canon |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1800 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: 200 M251, 200 M251n, 200 M251nw, 200 M276, 200 M276n, 200 M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100, LBP7100Cn, LBP7110, LBP7110Cw, MF620C, MF623Cn, MF628Cw, MF8200, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.