Activejet Activejet ATH-211N Toner (zamiennik HP 131A CF211A, Canon CRG-731C; Supreme; 1800 stron; niebieski)
Symbol: ATH-211N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-211N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP |
| Kod OEM | HP 131A CF211A, Canon CRG-731C |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1800 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: 200 M251, 200 M251n, 200 M251nw, 200 M276, 200 M276n, 200 M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100, LBP7100Cn, LBP7110, LBP7110Cw, MF620C, MF623Cn, MF628Cw, MF8200, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.