Activejet Activejet ATH-17N Toner (zamiennik HP 17A CF217A; Supreme; 1600 stron; czarny)
Symbol: ATH-17N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-17N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Kod OEM | HP 17A CF217A |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: M102a, M102w, M130a, M130fn, M130fw, M130nw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 140mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.