Activejet Activejet ATH-15NX Toner (zamiennik HP 15X C7115X, Canon EP-25; Supreme; 4200 stron; czarny)
Symbol: ATH-15NX
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-15NX
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 4200 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP, Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP C7115X. Canon EP-25 |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 1000w, 1005w, 1200, 1200N, 1220, 3300, 3310, 3320, 3320n, 3330, 3380. Canon: LBP1210. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 340mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.