Activejet Activejet ATH-13NX Toner (zamiennik HP 13X Q2613X; Supreme; 4400 stron; czarny)
Symbol: ATH-13NX
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-13NX
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 4400 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | HP Q2613X |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 1300, 1300n. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.