Activejet Activejet ATH-139N Toner (zamiennik HP 139A W139A; Supreme; 1500 stron; czarny)
Symbol: ATH-139N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-139N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 139A W139A |
| Zastępuje | HP 139A |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: 3002dn, 3002dw. HP LaserJet MFP: 3102fdn, 3102fdw. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |