Activejet Activejet ATH-136NX Toner (zamiennik HP 136X W1360X; Supreme; 2600 stron; czarny)
Symbol: ATH-136NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-136NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Zastępuje | HP 136X |
| Kod OEM | HP 136X W1360X |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet: M211d, M211dw. HP LaserJet MFP: M236d, M236dw, M236sdn, M236sdw. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 310mm |