Activejet Activejet ATH-106N Toner (zamiennik HP W1106A; Supreme; 1000 stron; czarny)
Symbol: ATH-106N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-106N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | HP 106A |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | HP 106A W1106A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | HP Laser MFP: 135a, 135r, 135w, 137fnw. HP Laser: 107a, 107r, 107w. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.