Activejet Activejet ATH-05NX Toner (zamiennik HP 05X HP CE505X, Canon CRG-719H; Supreme; 6500 stron; czarny)
Symbol: ATH-05NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-05NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | HP 05X HP CE505X, Canon CRG-719H |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6500 stron(y) |
| Zastępuje | HP 05X HP CE505X, Canon CRG-719H |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Laserjet: P2055d, P2055x, P2055dn. Canon I-Sensys: MF5880dn, MF5940dn, LBP6650dn, MF5840dn, LBP6670dn, LBP6300dn, MF5980dw, LBP6680x, MF411dw, MF6140dn, LBP251dw, LBP251s, LBP6310dn, MF419x, MF418x, LBP253x, MF416dw, MF6180dw, LBP252dw. Canon PIXMA: TS3351. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia | New |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 310mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.