Activejet Activejet ATC-EXV18N Toner (zamiennik Canon C-EXV18; Supreme; 8400 stron; czarny)
Symbol: ATC-EXV18N
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATC-EXV18N
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Canon |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8400 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | Canon C-EXV18 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Canon iR: 1018, 1018J, 1020, 1022A, 1022F, 1024A, 1024F, 1024i. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 398mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 95mm |
• Unikaj wdychania pyłu.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.