Activejet Activejet ATC-EXV11N Toner (zamiennik Canon C-EXV11; Supreme; 24000 stron; czarny)
Symbol: ATC-EXV11N
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATC-EXV11N
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kod OEM | Canon C-EXV11 |
| Zastępuje | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 24000 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon iR: 2230, 2270, 2870, 3025, 3225. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikaj wdychania pyłu.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.