Activejet Activejet ATB-3430N Toner (zamiennik Brother TN-3430; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3430N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-3430N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | Brother |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kod OEM | Brother TN-3430 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother HL: L5000D, L5100DN, L5100DNT, L5200DW, L5200DWT, L6250DN, L6300DW, L6300DWT, L6400DW, L6400DWT. Brother DCP: L5500DN, L6600DW. Brother MFC: L5700DN, L5750DW, L6800DW, L6800DWT, L6900DW, L6900DWT. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.