Activejet Activejet ATB-3380N Toner (zamiennik Brother TN-3380; Supreme; 8000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3380N
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-3380N
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | Brother TN-3380 |
| Zastępuje | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Brother DCP: 8110DN, 8250DN. Brother HL: 5440D, 5450DN, 5470DW, 6180DW. Brother MFC: 8510DN, 8520DN, 8950DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 190mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.