Activejet Activejet ATB-3280N Toner (zamiennik Brother TN-3280; Supreme; 8000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3280N
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-3280N
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | Brother TN-3280 |
| Kod OEM | Brother TN-3280 |
| Kompatybilność | Brother DCP: 8070D, 8085DN. Brother HL: 5340D, 5350DN, 5370DW, 5380DN. Brother MFC: 8370DN, 8380DN, 8880DN. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 180mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.