Activejet Activejet ATB-326CN Toner (zamiennik Brother TN-326C; Supreme; 3500 stron; niebieski)
Symbol: ATB-326CN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-326CN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kod OEM | Brother TN-326C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Zastępuje | Brother |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3500 stron(y) |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother DCP: L8400CDN, L8450CDW. Brother HL: L8250CDN, L8350CDW. Brother MFC: L8650CDW, L8850CDW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 170mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.