Activejet Activejet ATB-247YN Toner (zamiennik Brother TN-247Y, TN247Y; Supreme; 2300 stron; żółty)
Symbol: ATB-247YN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 95.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-247YN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 95.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Zastępuje | Brother |
| Kod OEM | Brother TN-247Y |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother DCP: L3510CDW, L3550CDW. Brother HL: L3210CW, L3270CDW. Brother MFC: L3730CDN, Brother L3770CDW. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 115mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.