Activejet Activejet ATB-243CN Toner (zamiennik Brother TN-243C; Supreme; 1000 stron; niebieski)
Symbol: ATB-243CN
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-243CN
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Kod OEM | Brother TN-243C |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kompatybilność | Brother DCP: L3510CDW, L3550CDW. Brother HL: L3210CW, L3270CDW. Brother MFC: L3730CDN, Brother L3770CDW. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 335mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.