Activejet Activejet ATB-2411N Toner (zamiennik Brother TN-2411; Supreme; 1200 stron; czarny)
Symbol: ATB-2411N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-2411N
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1200 stron |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | Brother TN-2411 |
| Zastępuje | Brother |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | Brother DCP: L2512D, L2532DW, L2552DN. Brother HL: L2312D, L2352DW, L2372DN. Brother MFC: L2712DN, L2712DW, L2732DW, L2752DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 300mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.