Activejet Activejet ATB-2320N Toner (zamiennik Brother TN-2320, TN2320; Supreme; 2600 stron; czarny)
Symbol: ATB-2320N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-2320N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Zastępuje | Brother TN-2320, TN2320 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | Brother TN-2320, TN2320 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Brother DCP: L2500D, L2520DW, L2540DN, L2560DW. Brother HL: L2300D, L2340W, L2360DN, L2365DW. Brother MFC: L2700DW, L2720DW, L2740DW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.