Activejet Activejet ATB-2220N Toner (zamiennik Brother TN-2220, TN2220/TN-2010, TN2010; Supreme; 2600 stron; czarny)
Symbol: ATB-2220N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-2220N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Brother TN-2220/TN-2010 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kompatybilność | Brother DCP: 7055, 7055W, 7057E, 7060D, 7065DN, 7070DW. Brother HL: 2130, 2132, 2135W, 2240, 2240D, 2250DN, 2270DW. Brother MFC: 7360N, 7460DN, 7860DW. Brother Fax: 2840, 2845, 2940. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 175mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.