Activejet Activejet ATB-2120N Toner (zamiennik Brother TN-2120; Supreme; 2600 stron; czarny)
Symbol: ATB-2120N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 73.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-2120N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 73.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kod OEM | Brother TN-2120 |
| Zastępuje | Brother |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Brother DCP: 7030, 7040, 7045N. Brother HL: 2140, 2150N, 2170W. Brother MFC: 7320, 7440N, 7840W. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 174mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 308mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.