Activejet Activejet AH-651CRX Tusz (zamiennik HP 651 C2P11AE; Premium; 18 ml; kolor)
Symbol: AH-651CRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-651CRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kod OEM | HP 651 C2P11AE |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 330 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Zastępuje | HP 651 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 18 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kompatybilność | HP DeskJet Ink Advantage: 5575. HP Deskjet: 5645. HP OfficeJet: 202, 202C, 252. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Premium |
| Klasa | A+ |
| Zgodne rodzaje atramentów | 651 C2P11AE |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.