Activejet Activejet AH-46BR Tusz (zamiennik HP 46 CZ637AE; Premium; 35 ml; czarny)
Symbol: AH-46BR
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-46BR
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 64.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | HP 46 CZ637AA |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 35 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP DeskJet Ink Advantage: 2020hc, 2029, 2520hc, 2529, 4729. |
| Wersja | Premium |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Zgodne rodzaje atramentów | 46 CZ637AE |
| Technologia | Refurbished |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.