Activejet Activejet AH-45N Tusz (zamiennik HP 45 51645A; Supreme; 44 ml; czarny)
Symbol: AH-45N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-45N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kod OEM | HP 45 51645A |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 44 ml |
| Kompatybilność | HP Deskjet: 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820Cxi, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C, 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse, 1220Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm, 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 9300. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP OfficeJet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. Officejet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Fax: 1220. Apple Color StyleWriter: 6500. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Klasa | A+ |
| Zgodne rodzaje atramentów | 45 51645A |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 162mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.