Activejet Activejet AE-801N Tusz (zamiennik Epson T0801; Supreme; 15 ml; czarny)
Symbol: AE-801N
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 16.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AE-801N
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 16.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 15 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | Epson T0801 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | Epson |
| Kompatybilność | Epson Stylus Photo: R265, R285, R360, RX560, RX585, RX685, PX650, PX660, PX700w, PX710W, PX720WD, PX800W, PX810W, PX820, P50. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zgodne rodzaje atramentów | T0801 |
| Wersja | Supreme |
| Klasa | A+ |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, specjalna utylizacja wymagana.