Acer Monitor Acer B247WE5b 24" 61,0cm 16:10 100Hz 1920x1200
Symbol: 487405
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 801.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 487405
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 801.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1987601 |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 61 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 16,5 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -60 - 60° |
| Oś obrotu | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
| Szerokość | 267mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 764mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com