Acer Laptop TravelMate P2 TMP215-55-TCO Core5 120U 16GB/512GB/W11PRO
Symbol: NX.BDZEP.001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3516.00
Symbol: NX.BDZEP.001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3516.00
Więcej niż laptop
Dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji możesz zabrać go w dowolne miejsce, aby poprawić swoją produktywność w podróży. To zaprojektowany z myślą o trwałości i zrównoważonym rozwoju laptop. Procesory Intel Core doskonale sprawdzają się w rzeczywistych zastosowaniach biznesowych i są stale doskonalone na bazie rewolucyjnej architektury, która wykorzystuje przetwarzanie adaptacyjne, aby zapewnić wszystkim profesjonalistom wydajną i sprawną pracę. Użytkownicy są lepiej chronieni dzięki zabezpieczeniom wspomaganym sztuczną inteligencją, które pomagają wykrywać zagrożenia, w tym oprogramowanie ransomware, cryptojacking i ataki na łańcuchy dostaw oprogramowania, zanim wyrządzą jakiekolwiek szkody.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
TravelMate P2 |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 20.35 mm |
| Szerokość | 361.26 mm |
| Głębokość | 242.75 mm |
| Waga | 1.62 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com