Acer Laptop Nitro 17 ANV17-61 R7 AI 350 16GB/1TB/5070/W11Pro
Symbol: NH.QZGEP.00E
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 9486.00
Symbol: NH.QZGEP.00E
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 9486.00
Sztuczna inteligencja klasy premium teraz dla każdego
Laptop z procesorem AMD Ryzen AI to więcej mocy tam, gdzie naprawdę jej potrzebujesz. Wysoka liczba rdzeni i taktowanie przekładają się na płynność w grach, duża pamięć cache skraca opóźnienia, a energooszczędność i wspomaganie przez AI zapewniają gotowość na wyzwania przyszłości. To idealny wybór dla graczy, którzy oczekują niezawodnej wydajności i gotowości na technologie jutra.
Nowy wymiar możliwości z Copilot+ PC
Poznaj świat generatywnej sztucznej inteligencji, cyfrowych asystentów i Copilot+ z laptopami wyposażonymi w procesory AMD Ryzen AI. Dzięki nowoczesnej architekturze AI, te urządzenia zapewniają najwyższą wydajność, prywatność i responsywność, a także płynność zarówno w grach, jak i pracy kreatywnej. To komputer, który myśli razem z Tobą.
Ray tracing i SI na najwyższym poziomie
Platforma NVIDIA RTX zmienia zasady gry dosłownie. Ponad 700 gier i aplikacji wykorzystuje moc pełnego ray tracingu oraz neuronowego renderowania, zapewniając oszałamiająco realistyczną grafikę i ekstremalną wydajność. Dzięki takim funkcjom jak DLSS Multi Frame Generation, każda klatka wygląda jak wycięta z filmu.
Grafika nowej generacji
Technologia NVIDIA DLSS 4 to zestaw przełomowych rozwiązań wspieranych przez sztuczną inteligencję, które podnoszą liczbę FPS, minimalizują opóźnienia i maksymalizują jakość obrazu. Dzięki nowym funkcjom, jak generowanie wielu klatek, ulepszona rekonstrukcja promieni i superrozdzielczość, Twoje gry stają się bardziej realistyczne niż kiedykolwiek. Wszystko to napędzane jest przez GeForce RTX z serii 50 oparte na architekturze NVIDIA Blackwell z rdzeniami RT 4. generacji i Tensor 5. generacji.
Więcej przestrzeni, więcej szczegółów
Zanurz się w świecie rozrywki i gier dzięki dużemu ekranowi 17,3". Wysoka częstotliwość odświeżania, szybki czas reakcji i świetne odwzorowanie kolorów gwarantują dynamiczne, ostre i realistyczne wrażenia nawet podczas najbardziej intensywnych rozgrywek.
Zaawansowane chłodzenie graj bez ograniczeń
Podwójny wentylator, cztery wloty i cztery wyloty powietrza ten system chłodzenia został zoptymalizowany tak, aby skutecznie odprowadzać ciepło. Dzięki temu nawet długie sesje gamingowe i intensywna praca nie zakłócą wydajności laptopa.
Stała łączność i wyraźna komunikacja
Szybkie Wi-Fi, port USB 4 oraz kamera z technologią PurifiedVoice 2.0 i PurifiedView to zestaw, który zadba o płynne rozmowy wideo i błyskawiczne przesyłanie danych. Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek jesteś, bez kompromisów.
Inteligentna kontrola z NitroSense i Experience Zone
Dostosuj ustawienia urządzenia do swoich potrzeb dzięki aplikacjom NitroSense i Experience Zone wspieranym przez sztuczną inteligencję. Personalizuj parametry pracy, obraz, dźwięk i środowisko wszystko po to, by maksymalnie wykorzystać swój sprzęt do grania i pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Nitro V 17 AI |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI (Copilot) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen Al 7 350 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 76 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24 mm |
| Szerokość | 400.85 mm |
| Głębokość | 275.62 mm |
| Waga | 2.71 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com