Acer Altos BrainSphere AI Mini Workstation - wersja NVidia DGX DT.L1BEE.001 +3-lata carry-in
Symbol: DT.L1BEE.001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 21647.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DT.L1BEE.001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 21647.00
Altos BrainSphere GB10 F1
Mini stacja robocza AI, maksymalna moc
Przyspiesz innowacje z Altos aiGeni, platformą programistyczną uruchamianą jednym kliknięciem
Niezrównana wydajność AI, redefiniująca komputery stacjonarne
Napędzany przez superchip NVIDIA GB10 Grace Blackwell, Altos BrainSphere GB10 F1 oferuje do 1 petaFLOPa mocy obliczeniowej AI, z łatwością radząc sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami sztucznej inteligencji.
Dzięki 128 GB zunifikowanej pamięci LPDDR5x oraz do 4 TB pamięci masowej NVMe SSD, GB10 F1 zapewnia szybkie, stabilne i wydajne działanie przy tworzeniu modeli, prototypowaniu, dostrajaniu (fine-tuning) oraz wnioskowaniu w czasie rzeczywistym. To idealna platforma AI dla deweloperów, startupów, badaczy i edukatorów.
Superchip NVIDIA GB10 Grace Blackwell
Wykorzystując superchip NVIDIA GB10 Grace Blackwell znany z NVIDIA DGX Spark oraz rdzenie Tensor 5. generacji, ta konstrukcja klasy desktopowej wspiera dostrajanie modeli AI, generatywną sztuczną inteligencję oraz rozwój agentów AI.
Wydajny 20-rdzeniowy procesor Arm
Zoptymalizowany pod kątem przetwarzania wstępnego danych i orkiestracji, zapewnia wysoką prędkość oraz stabilną wydajność zarówno przy dostrajaniu modeli, jak i wnioskowaniu w czasie rzeczywistym.
Technologia NVIDIA NVLink-C2C
Dzięki zunifikowanej architekturze pamięci CPU-GPU, zapewniającej nawet do 5× większą przepustowość niż PCIe 5.0, znacząco zwiększa efektywność i stabilność dostrajania modeli oraz wnioskowania.
Elastyczna skalowalność dla AI na dużą skalę
Wbudowany NVIDIA ConnectX-7 oferuje wysoką przepustowość i niskie opóźnienia połączeń. Możliwe jest połączenie dwóch systemów w celu zwielokrotnienia wydajności, co pozwala z łatwością obsługiwać modele o wielkości od 200B do 405B parametrów.
Elastyczne wdrożenia od edge po chmurę
Altos BrainSphere GB10 F1 jest dostarczany z pełnym stosem oprogramowania NVIDIA AI, umożliwiając deweloperom szybkie dostrajanie modeli, wnioskowanie i wdrażanie lokalne, a jednocześnie płynne rozszerzenie do DGX Cloud lub akcelerowanych centrów danych - łącząc efektywność kosztową ze skalowalną elastycznością.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Altos BrainSphere GB10 F1 |
| Rodzina procesora | ARM Cortex |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
CPU Arm 20 core, 10 Cortex-X925 + 10 Cortex-A725 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 128 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 4 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GB10 Blackwell |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10Gbit/s 10GBase-T Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 170 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini PC (Intel NUC etc.) |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 50 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Waga | 1.5 kg |
| System operacyjny | NVIDIA DGX |
| Dodatkowe oprogramowanie |
Oprogramowanie sztucznej inteligencji: Altos aiGeni |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com